Reference

Dobrý den, paní Radano,chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za spolupráci, která nám trvala zhruba půl roku. Během té doby se událo a následně změnilo v mém životě spousta věcí… Je až úsměvné, jak má člověk naprogramovanou hlavu a říká si, že toto a tamhle to nedokáže a najednou vidíte vše v úplně jiném světle. Uvědomíte si, že máte všechno pevně ve svých rukou, a že musíte být stateční, aby jste se odvážili být sami sebou… Pečlivě jste mě vedla krok po kroku, dodávala mi patřičnou sebedůvěru, motivaci a chuť dělat něco se svým životem nebo spíš se svou hlavou. Je zvláštní, jak se Vám najednou věci zdají být jednoduché, když víte, jak nakládat s informacemi, situacemi, vztahy, sama se sebou, když si uděláte pořádek ve své hlavě. Neexistuje totiž manuál na správný život, jen na šťastný, ale ten si musíme vytvořit sami. Najednou Vám dojdou priority…Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že bych měla být ve svém žebříčku hodnot na prvním místě JÁ. A teď jsem!!! Já určuji, jak se konkrétním situacím postavím, jak budu žít….a hlavně pokud se mi něco nelíbí…netrápím se tím. Je mi lehko na srdci. Moc jsem se vždy tešila na novou dávku energie, kteoru v sobě máte…vždy jste zvolila vhodná slova, příklady, motta, životní postoje…jednoduše člověk mohl být sám sebou a vy jste naslouchala, byla velmi empatická…přesně jste vždy udeřila na hřebíček:-) Za to Vám patří velký dík. Jsem ráda, že jsem si vybrala Vás…Mělo to tak být. Vždyť se mi přece stejně děje jen to nejlepší 🙂 Vím, že je to práce na celý život, ale stojí za to…Myslím, že toto motto zcela vystihuje celých 6 měsíců. “Včera jsem byla chytrá a chtěla jsem změnit svět, dnes jsem moudrá a chci změnit sama sebe.” Přeji Vám spoustu usměvavých a spokojených klientů a ať sny se stanou Vašimi cíli a cíl se přemění v realitu. Jste skvělá.

A. K.

Chci Vám moc poděkovat za čas, který jsme spolu strávily. Byl pro mě velkým přínosem. Naučila jste mě poprat se s depresí a efektivně se zbavovat špatných myšlenek, kterých jsem měla plnou hlavu. Než jsem začala s koučinkem, byla jsem na tom dost špatně. Po ztrátě blízkého člověka a rozchodu s partnerem, jsem nevěděla jak dál, měla jsem deprese a nic mě nebavilo. Během našich konzultací jsem hodně věcí pochopila, uvědomila jsem si jak je důležité mít se ráda, dávat nejprve sama sebe na první místo a pak se starat o ostatní. Také jsem objevila svůj talent a mám jasnou představu o tom, jakým směrem se vydat a čeho chci v životě dosáhnout. A i když v současnosti ještě nežiji život podle svých představ, rozhodně jsem se posunula o hodně dál.Některé situace, s kterými bych se dřív dlouho trápila, už dokážu zvládnout s přehledem.Je to skutečně běh na dlouhou trať, kdy se posunuji po malých krůčkách stále kupředu. Ukázala jste mi správnou cestu k úspěchu a teď už je jen na mě, abych se jí držela.

Andrea M., 38 let, Plzeňský kraj

Pred tým, než som vyhľadala Radanu, bola som bezcieľne blúdiaca duša, stratená sama v sebe, s hromadou voľného času, s ktorým som nevedela nijako naložiť. Mala som odrastené deti, stroskotané manželstvo, nudnú prácu a večný pocit, že som všetko vo svojom živote pokašľala. Voľný čas som si vypĺňala surfovaním po internete a hľadaním nejakého naplnenia, hoci som nemala ani tušenia, čo vlastne hľadám. Vďaka emočným rovniciam som pochopila, že som sama režisérom svojho života a že všetko je v hlave. A že to, ako môj život bude vyzerať ďalej, záleží len odo mňa a od mojich myšlienok. Osobný koučing mi pomohol zmeniť zafixované nastavenia v mojej hlave, ktoré tam boli dlhé roky. Konečne som dokázala sama sebe odpustiť chyby, ktoré som robila, pretože som si uvedomila, že všetko, čo som kedy urobila, bolo to najlepšie, čo som v danej chvíli urobiť mohla. Pochopila som, že nie som zlá, že som len žila, ako som vedela. Prevzala som za seba zodpovednosť a idem za svojim cieľom, dnes už viem, kam. Zo stratenej ženy, vláčenej životom sa stala cieľavedomá rebelka, ktorá drží volant pevne v rukách.

Marta Kluchová | www.martakluchova.sk

Radano, moc Vám děkuji za Váš aktivní přístup, se kterým jsem se setkával po celý uplynulý rok na našich společných schůzkách. Během tohoto roku jsem postupně stále silněji cítil, že procházím velikou vnitřní změnou, při které jsem chápal svou minulost, učil se prožívat svou přítomnost a nalezl klíč k naplnění své budoucnosti.

 

Děkuji

Martin Vlček

Milá Radano, chtěl bych Vám moc poděkovat za to, že jste mi poskytla trochu jiný úhel pohledu na můj život a velmi přirozenou cestou mě přiměla o mnoha věcech uvažovat v jiných rozměrech. To, co považuji za velmi cenné, je skutečnost, že jste mi nic neradila a nechala mne, abych své myšlení postupně měnil sám.Tím, že jsem si dané věci uvědomil sám znamená, že změny v myšlení zůstaly trvalé. Hodně oceňuji také Vaši schopnost naslouchat a vcítit se do klienta. Naše společná práce se týkala sektorů zdraví, vztahů, práce a financí a musím s radostí konstatovat, že ve všech těchto klíčových oblastech života u mě došlo k velkému zlepšení. Naučil jsem se více odpočívat, spoustu nedůležitých věcí neřešit, udělat si čas na sebe, rozpoznat, co je v životě opravdu důležité a co není, mít se rád a hlavně více nechat věci přirozeně plynout:-). Popravdě řečeno, díky Vám je můj život zase ten, který chci opravdu žít a který vnímám jako úžasný dar. Moc Vám Radano děkuji a těším se, že se ještě někde, někdy uvidíme. Jinak mé pozvání na návštěvu stále platí. Opatrujte se.

S úctou

Milan Turek

V těžké životní situaci, kdy jsem nepoznával sám sebe ani to, co se s mojí psychikou děje, jsem se rozhodl vyhledat odbornou pomoc. V záplavě koučů jsem se rozhodl vybrat si podle fotografie. Z fotografie Radany zářilo štěstí, láska, pochopení a pozitivní energie. Během prvních 3 měsíců jsem zaznamenal obrovskou úlevu a pokrok. Následně jsme společně začli hledat v mém životě harmonii a mou osobní spokojenost ve všech oblastech života. Na Radaně si nejvíce cením jejího láskyplného a zároveň profesionálního přístupu. Radanu rád doporučuji nejen svým přátelům, ale i klientům, kteří řeší osobní problémy nebo na sobě chtějí zapracovat.

Ondřej Borský

Zkus každý den alespoň na chvíli na nic nemyslet a jen tak být.

10 000+

studentů

4 000+

odpřednášených hodin

500+

spokojených klientů

10

odborných publikací