Osobní konzultace

Jsem tu, abych Vás doprovázela Vaší životní transformací, případně nelehkou životní situací.

Společně se budeme soustředit na odpoutání se od mentálního lpění na případné nepříznivé realitě a zaměříme se na směřování k vnitřnímu osvobození.

Vše je ve vaší režii a uvědomění přijde z vašeho nitra, sama jsem jen tichým průvodcem.

Změňme sebe a změníme svět.

Na co se zaměříme?

Klidem mysli odstraníme jakýkoliv nesoulad, se kterým se v životě můžeme setkat jako úzkosti, strach, nedostatek sebedůvěry, nerozhodnost a na druhé straně zvládnutým klidem mysli lépe ovládáme své myšlenky, získáváme pocit vnitřní sebedůvěry, zvládáme nekončící myšlenkový monolog a současně přichází přirozená radostnost, pocit pohody i naplnění. Staneme se trpělivějšími a pochopíme, že vše je jedním velkým záměrem, který je vždy nápomocný našemu vnitřnímu rozvoji. To nás postupně přivede k celkové vnitřní transformaci vedoucí k lehkosti bytí.

 

Proč se naučit klidu mysli?

Ve zvládnutí klidu mysli spočívá naše spokojenost, příjemný pocit a porozumění významu životní cesty. Ve zvládnutí klidu mysli je obsaženo mnohé.

Proces osvobození mysli klidem si může osvojit každý, kdo má dostatečnou motivaci a rozhodne se nastoupit cestu, kdy bude potřeba i odhodlání. Nicméně časem zjistíme, že jsme se vydali na tu nejdobrodružnější cestu s největší vnitřní hodnotou.

Osvojíme-li si umění osvobození mysli za účelem dosažení klidu mysli bez myšlenek, projdeme v životě významnou proměnou, která nás přivede k celkovému vnitřnímu uvolnění a návratu k naší přirozené podstatě.

Osobní konzultace

Ceník

První konzultace

Cena za první konzultaci je 3.500 Kč a může trvat až 2,5 hod podle vývoje situace. Případné prodloužení je možné a bezplatné.

Každá další individuální konzultace v rozsahu 60 min. 1.500 Kč a 90min. 2.000 Kč.

 

Děti, rodiče na mateřské dovolené, samoživetelé, dočasně nezaměstnaní

První konzultace 2.000 Kč

Každá další konzultace 60 min. 1.000 Kč

Jak Vám mohu pomoci ?