Akademie jógy mysli

Posláním akademie je naučit se pracovat s vlastní myslí a zaměřovat se do nitra tak, abychom uměli zvládat jakékoliv situace s lehkostí i vnitřním klidem a postupně tak transformovali své bytí ke svobodě a vnitřnímu naplnění.

Zjistit více

Obrazy inspirované nitrem

Nechávám své nitro promlouvat v obrazech, když je vyřazena mysl a současně přichází ztvárnění jednotlivých témat s poselstvím.

Zjistit více

Kurzy meditace, vnitřního klidu a jógy mysli

Pojďme se společně zastavit a zůstaňme ve svém nitru. Pojďme utišit mysl a zažít uvolnění, klid a svobodu. To přichází, když zastavíme myšlenky. Objevme tak své nekonečné možnosti našeho bytí.

Vybrat kurz

Osobní konzultace

Jsem tu, abych Vás doprovázela Vaší životní transformací, případně nelehkou životní situací.

Domluvit schůzku

Odborná lektorská činnost

Nabízím odborné přednášky z oboru mezinárodních vztahů z oblasti terorismu, charakteristiky současného globálního systému, řešení konfliktů v mezinárodních vztazích, řešení konfliktů v mezilidských vztazích i z oblasti mediace.

Vybrat kurz

Nadační fond Jak myslíme, tak žijeme

Nadační fond vznikl s myšlenkou podporovat vzdělání dětí a mladistvých v oblasti práce s vlastní myslí (v meditaci, relaxaci, zvládání strachů, úzkostí, nalézání talentu i potenciálu a celkového vnitřního naplnění a spokojenosti).

Zjistit více

Mediace

Pojďme společně řešit případné konfliktní situace a spory smírem, který si sami v průběhu mediace vyjednáte.

Zjistit více

Milujeme Havaj a princip Aloha

Havaj je inspirace, aloha, souznění. Havaj je odpočinek i svoboda. Pojďme ji společně objevovat.

Zjistit více