Deprecated: Soubor Šablona neobsahuje souboru sidebar.php je od verze 3.0.0 zastaralý a není k dispozici žádná alternativa. Používejte soubor sidebar.php ve vaší šabloně. in /web/htdocs3/radana_makariusovacz/home/www/wp-includes/functions.php on line 6078

Základy jógy mysli

| 20 října, 2021 │ Kurzy vnitřního rozvoje

Jóga mysli je ucelený koncept/ postup/ cesta/ směřování k vnitřní transformaci. Jedná se o transformativní koncept myšlení vedoucí k proměně našeho uvažování.

Jóga mysli je zejména o vnitřním cvičení a výuce vlastním prožitkem, budeme se proto věnovat vnitřnímu cvičení a způsoby, jak uklidnit mysl.

Kurz je koncipován jako základní seznámení s jógou mysli a celkovým mentálním transformativním přístupem. Je rozložen do 6 X 90 min. setkání. Znalosti z kurzu je pak možné dále rozvíjet v programu Akademie jógy mysli nebo v kurzu meditace.


Deprecated: Soubor Šablona neobsahuje souboru comments.php je od verze 3.0.0 zastaralý a není k dispozici žádná alternativa. Používejte soubor comments.php ve vaší šabloně. in /web/htdocs3/radana_makariusovacz/home/www/wp-includes/functions.php on line 6078

Komentáře nejsou povoleny.